топла производи

Што правиме

Неверојатни 130 лумени 2AAA батерии Фенерче со Penclip

Неверојатни 130 лумени 2AAA батерии Фенерче со Penclip

Користат LED CREE XP-E2 R2, со максимален излез до лумени на 130. Напојува со алкални батерии 2xAAA, со 3 ...

2xCR123A IPX7 500 лумени магнетно контролирани светилки

2xCR123A IPX7 500 лумени магнетно контролирани светилки

♥ Магнетички контролиран прекинувач го прави удобно за да ги промените режимите 6. ♥ Користете CREE XM-L2 U2 LED ...

Мини алуминиум 1AAA батерија зум Фенерче со Keychain

Мини алуминиум 1AAA батерија зум Фенерче со Keychain

♥ Истегнете ја главата за да зумирате од дефокусирање до фокусирање само со една рака. ♥ користи CREE MLE LED, ...

1000 лумени 9xAA батерија CREE LED зум фенерче

1000 лумени 9xAA батерија CREE LED зум фенерче

♥ Истегнете ја главата за да зумирате од дефокусирање до фокусирање. ♥ користи CREE XM-L2 T6 LED, со максимален излез ...

IPX8 Водоотпорен 4AA батерија КРЕВЕ ЛЕР 10m Нуркачка светилка

IPX8 Водоотпорен 4AA батерија КРЕВЕ ЛЕР 10m Нуркачка светилка

♥ IPX8 водоотпорен значи дека можете да се нурнете до длабочината на 10 метри со фенерче. ♥ користи CREE ...

Алуминиумски 2AA батерија КРЕВЕ ЛЕД Проективни светилки со Penclip

Алуминиумски 2AA батерија КРЕВЕ ЛЕД Проективни светилки со Penclip

♥ Промотивна промотивна фенерче, со модели што може да се прилагодат. ♥ Напојува со алкални батерии 2xAA, со траење на 7 часа. ♥ Висок интензитет ...

Контакт Сега

Контактирајте не за ценовник, видеа, слики итн. Ако имате какви било прашања, ве молиме да ги известите. Ние ќе ви одговориме во рамките на 12 часови

за нас

за нас

за нас

STARLITE е компанија за рачно осветлување, која ја основавме во Jan 2009. Учиме со тоа и одржувајќи се подобрува. Значи ние никогаш не престануваме да размислуваме за потребите на нашите клиенти. Ние ги правиме алатките за осветлување на различни начини. Ние се фокусираме на иновирање и подобрување на производите со реални потреби. Ние се грижиме за искуството на корисниците и чувството за пожарникари, хартии од вредност, ловци, рибари, љубители на отворено, спортски ентузијасти, кампување и градинарски афери. Ние се грижиме за сите реални искуства што доведуваат до нови идеи ...

Дознај повеќе

Нашата приказна

Одбранбена светилка

Одбранбена светилка

Најдобриот моќен фенерче е SFL-A176N

Најдобриот моќен фенерче е SFL-A176N

СПЕЦИФИКАЦИИ НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА (1)

СПЕЦИФИКАЦИИ НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА (1)

Зошто секој треба да носи светилка?

Зошто секој треба да носи светилка?

Зошто да купиш фар?

Зошто да купиш фар?

Тактички фенерче и неговото водство

Тактички фенерче и неговото водство

Дозволете да го добиете најдоброто светло кога ви треба

Дозволете да го добиете најдоброто светло кога ви треба

Оценка за заштита на влез

Оценка за заштита на влез

Температура на бојата

Температура на бојата

Вовед во батеријата

Вовед во батеријата

Наши клиенти

Најнови производи

300 lumens 3 режими автомобил полначест батериски рефлектира популарни

300 lumens 3 режими автомобил полначест батериски рефлектира популарни

Кратки детали Тип: Светлосни извори на светлина: LED светло Извор: CREE XP-G2 R5 * 1 Тип на светилка: батерија за полнење Земја на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална) Име на брендот: LED светилки со предводена осветлување популарни Број на модел: SFL-1658 Популарниот популарен тип на батерија: 16340 Li-ion 600mAh Употреба: Итни извори на енергија: Период на осветлување на батеријата на полнење (h): ...

Прочитај повеќе
1500 лумените доведе професионална и висока моќност лајт предводена батериска ламба

1500 лумените доведе професионална и висока моќност лајт предводена батериска ламба

Име на производ: power lite предводена фенерче Тип на батерија: 176 * D Излезна моќност: 3W Температура на бојата: 13.5K Достапност: Има во залиха Земја на потекло: Кина Гаранција време: N / A Вкупно Кадри: N / A Годишна продажба: N / A Тел: Светлосен интензитет: 6400% -100lm 1500% -50lm 700% -25lm Флеш-350lm SOS-1500lm Должина на зрачење: 1500% -100m 370% -50m 244% -25m Отпорност на удар: ...

Прочитај повеќе
Неверојатни 130 лумени 2AAA батерии Фенерче со Penclip

Неверојатни 130 лумени 2AAA батерии Фенерче со Penclip

Користат LED CREE XP-E2 R2, со максимален излез до лумени на 130. Напојува со алкални батерии 2xAAA, со траење на 3 часа. Достапно во 6 различни бои и исто така можете да ја прилагодите вашата омилена боја. Пенкало со висок интензитет, направен од железо и електрофоретична обработка, се вклопува во начинот на кој сте. Неверојатен 130 ...

Прочитај повеќе